Maquira

کمپانی ماکوییرا در سال ۲۰۰۳ در پورتوریکو برزیل تاسیس شد. شرکتی کاملا بومی برای تولید و گسترش محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه در حوزه دندانپزشکی.
ماکوییرا فعالیت خود را از ساخت جعبه های پلاستیکی جهت حمل و نقل شروع کرد و امروز در کنار تخصص در حوزه تولید پلاستیک در زمینه های دیگر همچون انواع کامپوزیت رزین ، گلاس آینومر، مواد قالب گیری دندان ، اندیکاتورهای بیولوژیکی و… در قالب ۲۸۰ محصول متنوع به کار خود ادامه می دهد.
این موفقیت مدیون مدیریتی روشنفکرانه وسرمایه گذاری مستمر و انتخاب درست منابع انسانی متخصص بخشR&D محصولات و سامان دهی مشارکت استراتژیک با نمایندگان فروش بومی و بین المللی می باشد.
امروزه ماکوییرا با بیش از ۱۰۰۰ نماینده فروش بومی و همچنین در ۴۰ کشور آمریکای لاتین ، آفریقا و آسیا شناخته شده است و در آینده‌ای نزدیک فعالیت خود را درکشورهای اروپایی و آمریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
با سرمایه گذاری استوار و راه و روش درست تجارت ماکوییرا اکنون در ۴۱ کشور دنیا شناخته شده است و تمام محصولات تولیدی آن را در آمریکای جنوبی ، خاور میانه و ژاپن عرضه می شود. همچنین در تمامی وقایع و کنگره های بزرگ دندانپزشکی جهان شرکت می‌کند.
با همبستگی هیچ چیز غیرممکن نیست شعار این کمپانی است.

برخی از محصولات